Порошенко змінив воєнний стан на 30 днів

Петро Порошенко пропонує закріпити дату чергових виборів президента України 31 березня 2019 року на законодавчому рівні

Порошенко змінив воєнний стан на 30 днів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Президент України Петро Порошенко змінив умови введення воєнного стану в Україні на 30 днів з 60, як це йдеться в рішенні РНБО.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава держави повідомив на власній сторінці у Facebook.

Loading...

ВОЄННИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

За словами президента, введення воєнного стану в Україні з 28 листопада по 28 грудня 2018 року дасть можливість Україні вирішити ситуацію щодо російської атаки в акваторії Азовського моря і  розпочати передвиборчу кампанію на виборах президента України вчасно –  31 грудня 2018 року.

Петро Порошенко також пообіцяв, що внесе до Верховної Ради проект рішення про закріплення дати виборів президента.

“У грудні я внесу проект рішення парламенту про дату президентських виборів, які мають відбутися, відповідно до Конституції, 31 березня 2019 року. Крапка”, – запевнив Порошенко.

Як запевняє Порошенко,  воєнний стан, який він пропонує ввести, не буде накладатись на початок виборчої кампанії.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в Україні воєнного стану.   Документ  ухвалено у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Нагадаємо також, президент України Петро Порошенко ухвалив ініціативу РНБО про введення воєнного стану в Україні через військову атаку Росії біля Азовського моря та передав її на схвалення до Верховної Ради.

Джерело: Народна Правда