У Путіна серйозні проблеми: з’явилися пояснення війни біля Азовського моря

У Путіна серйозні проблеми: з’явилися пояснення війни біля Азовського моря
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одна з основних причин російської агресії в Керченській протоці, це те, що у президента Росії Володимира Путіна виникли серйозні проблеми, його рейтинг сильно впав, за нього готові проголосувати лише 40% громадян РФ.

Про це в ексклюзивній статті для НАРОДНОЇ ПРАВДИ пише директор Інституту світової політики Євген Магда.

Loading...

“Кілька деталей, на які варто звернути увагу. Напередодні інциденту поблизу Керченського мосту між російськими і українськими військовими кораблями в окупованому Криму побував Володимир Путін, який провів там засідання державної ради”, – пише Магда.

У той же час він звертає увагу, що в кінці минулого тижня «Левада-центр» зафіксував рекордно низький за останні роки рейтинг російського президента.

Показово, що головну ударну силу в інциденті представляють судна російських прикордонників, які підпорядковуються ФСБ.

Повну версію ексклюзивної статті Євгена Магди для НАРОДНОЇ ПРАВДИ читайте тут: Воєнний стан: навіщо Путіну бій за Азовське море та що робити Україні

Нагадаємо, на думку заступника голови Агентства моделювання ситуацій Олексія Голобуцького, рішення РНБО рекомендувати введення воєнного стану на всій території України свідчить про те, що президент Петро Порошенко заручився підтримкою НАТО у цьому питанні.

Нагадаємо також, Рада безпеки ООН збирає надзвичайно важливе засідання щодо України через захоплення Росією українських кораблів у Керченській протоці, Росія виступила із зустрічною пропозицією.

Джерело: Народна Правда