Вадим Новинський: Порошенко затіяв «гру» з воєнним станом для того, щоб встановити диктатуру з надзвичайними повноваженнями

Вадим Новинський: Порошенко затіяв «гру» з воєнним станом для того, щоб встановити диктатуру з надзвичайними повноваженнями
в Публікації

Про це заявив Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в кулуарах Верховної Ради в понеділок, 26 листопада.

Про це пишуть на сайті ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

За його словами, фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не буде підтримувати ініціативу Петра Порошенка про введення воєнного положення.

«Протягом останніх років наша країна переживала великі кризи та більш важкі наслідки. Але жодного разу Порошенко навіть не намагався вести мову про воєнний стан. Просто тоді до виборів залишалося три роки, і рейтинг у нього був досить високим. Зараз в результаті інциденту в Азовському морі він намагається ввести воєнний стан. До виборів залишилося чотири місяці, у нього найнижчий рейтинг і він розуміє, що у нього немає ніякої можливості легітимним способом обратися на черговий термін», – зазначив опозиційний політик.

На думку Вадима Новинського, Порошенко затіяв «гру» з воєнним станом для того, щоб встановити диктатуру з надзвичайними повноваженнями.

«Ми в цій грі участі не збираємося брати і будемо робити все, щоб його очікування не виправдалися. Ми будемо захищати кожного українця. Ми зробимо все, щоб громадяни нашої країни не втратили прав і свобод, щоб не було економічного колапсу. Ми зробимо все, щоб Україна не постраждала від бездумних дій Петра Порошенка, спрямованих виключно на збереження своєї власної влади», – зазначив Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Вадим Новинський порадив президенту Порошенку та міністру закордонних справ Клімкіну сконцентруватися не на встановлення диктатури, а на звільнення 23 полонених моряків.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...