Війна біля Азовського моря: дві причини атаки військ Путіна

Однією з причин агресії є падіння рейтингу Путіна

Війна біля Азовського моря: дві причини атаки військ Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Є дві основних причини агресивних дій Росії у Керченській протоці – катастрофічне падіння рейтингу президента Росії Володимира Путіна та намагання дестабілізувати ситуацію у Приазов’ї.

РОСІЯ АТАКУВАЛА УКРАЇНУ В АЗОВСЬКОМУ МОРІ: ВСІ ПОДРОБИЦІ, ФОТО ТА ВІДЕО

Про це в ексклюзивній статті для НАРОДНОЇ ПРАВДИ пише директор  Інституту світової політики Євген Магда.

Експерт нагадав, що напередодні інциденту поблизу Керченського мосту між російськими та українськими військовими кораблями, в окупованому Криму побував Володимир Путін, який провів там засідання державної ради.

“Наприкінці минулого тижня «Левада-центр» зафіксував рекордно низький за останні роки рейтинг російського президента (за нього готові проголосувати всього 40% громадян РФ). Показово, що головну ударну силу в інциденті становлять судна російських прикордонників, які підпорядковуються ФСБ”, – наголосив Магда.

Також, на думку експерта є й інша причина – Росія намагається спровокувати дестабілізацію у Приазов’ї – частині колишнього електорального заповідника Партії регіонів, на який продовжують розраховувати проросійські політичні сили.

“Саме вони активно просувають ідею миру з Росією, при цьому не уточнюючи, що перед тим Україні доведеться капітулювати перед агресором. Військові сил ООС неодноразово проводили різноманітні навчання на узбережжі Азовського моря, демонструючи власну готовність дати відсіч можливому десанту російських військ. Втім, військові експерти відзначають, що для подібного розвитку ситуації РФ не володіє достатнім потенціалом”, – пише Магда.

Повну версію ексклюзивної статті Євгена Магди для НАРОДНОЇ ПРАВДИ читайте тут: Воєнний стан: навіщо Путіну бій за Азовське море та що робити Україні

Нагадаємо, на думку заступника голови Агентства моделювання ситуацій Олексія Голобуцького, рішення РНБО рекомендувати введення воєнного стану на всій території України свідчить про те, що президент Петро Порошенко заручився підтримкою НАТО у цьому питанні.

ВОЄННИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Нагадаємо також, Рада безпеки ООН збирає надзвичайно важливе засідання щодо України через захоплення Росією українських кораблів у Керченській протоці, Росія виступила із зустрічною пропозицією.

Джерело: Народна Правда