Війна біля Азовського моря: опубліковано переговори росіян про те, як атакувати українців

Війна біля Азовського моря: опубліковано переговори росіян про те,  як атакувати українців
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

У мережі опубліковано аудіозапис з переговорами росіян біля Керчі, які обговорювали атаку на українських військових.

РОСІЯ АТАКУВАЛА УКРАЇНУ В АЗОВСЬКОМУ МОРІ: ВСІ ПОДРОБИЦІ, ФОТО ТА ВІДЕО

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку ВМС ЗСУ у Facebook.

“Радіоперехоплення, як фактологічний доказ цілеспрямованої агресивної ескалації ситуації у Чорному та Азовському морях відповідно до вказівок військового та військово-політичного керівництва Російської Федерації”, – передають у ВМС

“Ну, я другий раз навалився, йому роздер трохи. За кормі. Є думки, бл*дь, еб*шити військові, а не буксир. Вони тоді зупиняться точно. Військові, маневрені, вони почали маневрувати швидко”.

“Треба еб*шити їх на х*й, треба їх зає**шити бл * дь! Медведєв уже в такий паніці кричить, таке відчуття, що там уже президент контролює всю цю ху*ню”.

“Не можу вийти на Смарагд, там кипиш сильний в ефірі. Там ці кричать, українці тону тили що там з ними відбувається”, – уривки переговорів.

Нагадаємо, малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» були вражені вогнем противника 25 листопада. Кораблі втратили хід. Рейдовий буксир «Яни Капу» також примусили до зупинки. У підсумку всі три кораблі захопили російські спецназівці. Зараз захоплені кораблі пришвартовані на Генмолі в Керчі.

У лікарні перебувають три українські моряки – двоє одеситів, один уродженець Новоукраїнки.

Після захоплення катерів і буксира РНБО і президент України Петро Порошенко затвердили введення воєнного стану в країні.

ВОЄННИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Джерело: Народна Правда
загрузка...