Воєнний стан в Україні: чи буде в країні мобілізація

За словами президента Порошенка, мобілізація можлива в разі подальшої ескалації Росією конфлікту

Воєнний стан в Україні: чи буде в країні мобілізація
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Президент Петро Порошенко заявив, що не має наміру оголошувати повну чи часткову мобілізацію у зв’язку з ескалацією конфлікту у Керченській протоці та введенням воєнного стану.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава держави повідомив на власній сторінці у Facebook.

Loading...

ВОЄННИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

“Не планую поки вдаватися до повної чи часткової мобілізації”, – сказав Порошенко під час свого відеозвернення.

Він додав, що “ця можливість залишається відкритою, лише якщо Росія вдасться до подальшої ескалації”, про що, за словами гаранта, свідчить інформацію української розвідки про серйозну загрозу атаки РФ на Україну суходолом. Саме це стало причиною ініціативи про запровадження воєнного стану в Україні.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в Україні воєнного стану.   Документ  ухвалено у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Також стало відомо, що президент Петро Порошенко змінив умови введення воєнного стану в Україні на 30 днів з 60, як це йдеться в рішенні РНБО, а також запропонував закріпити дату чергових виборів президента України 31 березня 2019 року на законодавчому рівні.

Джерело: Народна Правда