Воєнний стан в Україні: опубліковано карту, яка все показує

Воєнний стан вводиться в областях, які межують з Росією та Придністров’ям

Воєнний стан в Україні: опубліковано карту, яка все показує
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У понеділок, 26 листопада, Верховна Рада України ввела воєнний стан для окремих областей України і акваторії Азовського і Чорного морів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

ВОЄННИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Рішення про введення воєнного стану в Україні підтримали 276 народних депутатів. Воєнний стан введено у деяких областях України –  в областях, які межують з Росією та Придністров’ям.

Воєнний стан в Україні: опубліковано карту, яка все показує

Таким чином, воєнний стан діятиме на території таких областей: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька і акваторія Чорного та Азовського морів.

Воєнний стан вводиться з 9 ранку 28 листопада і триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня 2018 року.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в Україні воєнного стану.   Документ  ухвалено у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Також стало відомо, що президент Петро Порошенко змінив умови введення воєнного стану в Україні на 30 днів з 60, як це йдеться в рішенні РНБО, а також запропонував закріпити дату чергових виборів президента України 31 березня 2019 року на законодавчому рівні.

Додамо, що Петро Порошенко зазначив, що наразі не має наміру оголошувати повну чи часткову мобілізацію у зв’язку з ескалацією конфлікту у Керченській протоці та введенням воєнного стану. За словами президента, мобілізація можлива в разі подальшої ескалації Росією конфлікту

 

Джерело: Народна Правда