Хоффенхайм – Шахтар 2:3: хроніка матчу Ліги чемпіонів, відео голів

Шахтар здобув першу перемогу у Лізі чемпіонів-2018/19

Автор Желізняк Олександр в Спорт

27 листопада донецький “Шахтар” провів п’ятий матч в рамках групового турніру Ліги чемпіонів-2018/19, обігравши “Хоффенхайм” на виїзді з рахунком 3:2.

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу.

Loading...

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 5-ГО ТУРУ 27 ЛИСТОПАДА

Хоффенхайм – Шахтар – 2:3

Голи: Ісмаїлі, 14 (0:1). Тайсон, 15 (0:2). Крамарич, 17 (1:2). Цубер, 40 (2:2). Тайсон, 90+2 (2:3).

“Хоффенхайм”: Бауманн, Фогт, Нордтвейт (Гриллич, 84), Кадержабек, Бічакчич, Шульц (Гріфо, 85), Цубер (Нельсон, 77), Демірбай, Крамарич, Бельфоділь, Салай.

“Шахтар”: П’ятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Хочолава, Степаненко (Патрік, 77), Тайсон, Коваленко (Дентінью, 85), Данченко (Бутко, 90+4), Майкон, Мораес.

Попередження: Степаненко, 37. Салай, 58. Матвієнко, 68. Фогт, 89. Кривцов, 90+1. Данченко, 90+4. П’ятов, 90+6. Демірбай, 90+6.

Вилучення: Солои, 60.

Суддя: Іван Кружляк (Словаччина).

Статистика матчу: удари – 13 (5) – 11 (8), кутові – 7 – 3, володіння м’ячем у відсотках – 57 на 43.

Це перша перемога “гірників” в нинішній Лізі чемпіонів

90+8 Свисток дає арбітр. “Шахтар” виграє 3: 2 і набирає 5 очок, залишаючи останню сходинку в турнірній таблиці. “Ліон” зіграв з “Манчестер Сіті” 2: 2 і у нього 7 очок. Англійці виходять в 1/8 фіналу, але поки неясно – з першого, або з другого місця

90+6 П’ятову попередження за те, що він тягнув час

90 + 5 Демірбай отримує жовту

90 + 3 Гооол! “Шахтар” виходить вперед! 3: 2! Чи не оборона, а прохідний двір у господарів. Ще в меншості вони грають

90 + 1 Кривцов отримав жовту картку

90 Ще раз стійка рятує господарів!

89 Фогт отримує попередження

85 Заміни пішли: Гріфо замінив Шульца, Гріллич – Нордвейта. У “Шахтаря” замість Коваленка грає Дентіньо

82 Штанга рятує господарів після удару Тайсона!

81 А ось вже Нельсон не влучає по воротах і там П’ятов вже теж був відіграний

79 Ніко Шульц не потрапив фактично в порожні ворота! А почав атаку футболіст, який щойно вийшов на заміну – молодий англієць Нельсон

74 Продовжує йти вперед команда Нагельсманна

72 Кутовий розіграли “гірники”, але не вдалося створити гостроту

71 Ще один дальній удар Крамарича – мимо, але воротар “Шахтаря” висловлює невдоволення своїм партнерам. Тайсону дісталося!

70 А ось німці відповіли закиданням на Кадержабека, але того випередив Пятов

70 В перспективну контратаку вибігали “гірники”, проте Майкон все зіпсував неточним пасом

69 Поперечина рятує “Шахтар” після дальнього удару Цубера!

68 Жовта картка для Матвієнка

67 Пробивав Крамарич здалеку – вище воріт

62 “Шахтар” в більшості атакує, Тайсон пробивав, але в руки Бауманну

60 Відверто чудит угорський центрфорвард! Друга жовта йому, але на іншому відрізку поля. Як би там не було, це видалення

59 Салаї сфолив на Коваленку

57 Тільки через 12 хвилин після початку другого тайму “гірники” дісталися чужій штрафній площадці. Але все завершилося фолом Мораеса в атаці

50 Ще один кутовий – Хочолава не дав пробити сала. Після розіграшу стандарту дальній удар пішов, але мимо

49 Два поспіль корнера подали господарі – без особливої ​​загрози

47 Кадерабек прострілював – воротар “Шахтаря” накрив м’яч

46 Другий тайм стартував

Статистика першого тайму: володіння м’ячем у відсотках 64 на 36, удари – 5 (2) – 4 (3), кутові – 3-2

45+2 Перерва в матчі – 2:2 поки

45+1 Пробивав здалеку Демірбай – вище воріт

45 Хвилина додана

43 Майкон подавав зі штрафного в район 11-метрової позначки, але відбилися господарі

40 Гооол! “Хоффенхайм” зрівнює рахунок! 2: 2! Цубер скористався відскоком після прострілу з правого флангу, а Пятов довго вагався йти чи не йти на м’яч і в результаті отримав в порожні ворота головою від швейцарця

37 Степаненко жорстко зіграв проти Цубера і отримав гірчичник

32 Ще один кутовий заробили господарі після досить небезпечної атаки

27 “Шахтар” подав кутовий, все завершилося подачею Майкона на Кривцова, але той головою з вигідної позиції не влучив

Так, дійсно міцна команда в Нагельсманна. Чи не знітилися господарі і по гарячих слідах відіграли один гол.

20 “Хоффенхайм” продовжує тиснути: Шульц подав з лівого флангу, але Пятов випередив Салая

17 Гооол! Неймовірно! Крамарич робить рахунок 2:1!!!!

15 Гоооол! 2:0 стає рахунок на користь “Шахтаря”! Тайсон забив у той же кут

14 Гоооол! Шахтар забиває! 1: 0 на користь українців! Ісмаїлі! </ Strong>

12 “Шахтар” заробив перший кутовий після досить затяжний позиційної атаки

7 Біло-сині розіграли другий кутовий, все завершилося далеким і неточним ударом Шульца

5 Ісмаїлі завдав першого удару по воротах суперника – Бауманн зловив м’яч

“Шахтар”, до речі, вперше в нинішньому євросезоні грає в новому комплекті форми сріблястого кольору з помаранчевими гетрами

2 Ще не закінчилися перші 60 секунд гри, а “Хоффенхайм” уже заробив кутовий. Правда розіграли господарі його так собі

1 Матч почався. Господарі розіграли м’яч

Паулу Фонсека вважає, що цей матч буде вирішальним . Також португальський тренер додав, що його гравці трохи збентежені тим, що їм необхідно отримувати дві перемоги в двох матчах, щоб претендувати на вихід в 1/8 фіналу ЛЧ.

“Звичайно, ми прекрасно розуміємо, що залишилося всього два матчі. Це ні в якому разі не полегшує наших завдань або покращує настрій. Є своєрідний тиск: два поєдинки слід вигравати. В принципі, ми завжди виходимо на поле тільки за перемогою. завтрашня зустріч – вирішальна як для нас, так і для «Хоффенхайма». Обидві команди хочуть взяти максимум. Налаштовуємося на складний поєдинок, адже суперник дуже міцним і в атаці, і в обороні “. </ em>

Передматчеві фото “Шахтаря” – з тренування і відпочинку.

[Gallery ids = “211121,211122,211123,211124,211125”]

Ось на цьому стадіоні відбудеться поєдинок. Арена вміщує понад 30 тисяч глядачів. До речі, захисник “Хоффенхайма” Ермін Бичакчич сподівається саме на підтримку вболівальників і на те, що саме це допоможе його команді. А в Німеччині дійсно вміють вболівати.

“Шахтар” гратиме проти “Хоффенхайма” без двох лідерів – захисника Ярослава Ракицького та півзахисника Марлоса. У бразильця – давня травма, від якої він поки не відновився, а ось в Ракицький відчув дискомфорт за день до вильоту до Німеччини.

ХОФФЕНХАЙМ – ШАХТАР: ДЕ ДИВИТИСЯ МАТЧ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

у 4-му турі “Шахтар” з великим рахунком програв “Манчестер Сіті” , а ось німці врятувалися від поразки в Ліоні: пропустивши два голи в першому таймі, команда Юліана Наггельсмана змогла зрівняти рахунок після перерви, причому рятівний гол “біло -сині “забили в доданий арбітром час – відзначився Павло Кадерабек.

Тому після чотирьох матчів “Хоффенхайм” зберігає шанси на вихід в 1/8 фіналу. Найцікавіше, що і “Шахтар” може вийти в плей-офф ЛЧ, однак для цього крім обов’язкових двох перемог в протистояннях з німцями і французами команда Паулу Фонсека повинен розраховувати на те, що обидва конкуренти не набирати очки в поєдинках з “Манчестер Сіті” .

Нагадаємо, що в Харкові “Шахтар” і “Хоффенхайм” зіграли внічию 2: 2 .

Напередодні матчу між “Шахтарем” і “Хоффенхаймом” команди показали однакові результати в національних першостях.

«Гірники »так і не змогли відкрити рахунок в грі проти ФК Львів , а ось біло-сині у Бундеслізі видали захоплююче протистояння з “Гертою” – 3: 3. Підопічні Юліана Наггельсмана знову показали, що вміють грати в атакуючий футбол, відкрили рахунок на 1-й хвилині, а на початку другого тайму вели вже 3:1. Однак “Хоффенхайм” при всій прихильності атакуючого футболу показали і те, що можуть втрачати перемогу – то, що вони зробили в Харкові у вересні. У матчі ж з “Гертою” берлінці зуміли зрівняти рахунок, забивши третій гол на 87-й хвилині.