Не всім українським морякам винесуть запобіжний захід: названо причину

Не всім українським морякам винесуть запобіжний захід: названо причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Не всім українським морякам, які 25 листопада біля Керченської протоки були захоплені в полон росіянами, винесуть запобіжний захід сьогодні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook пише журналіст Антон Наумлюк.

Нагадаємо, 27 листопада в районі 12 годину до будівлі Київського районного суду Сімферополя під’їхав автозак, але з нього вийшли лише декілька осіб.

Наумлюк відразу повідомив: «Сьогодні запобіжний захід буде обрано лише для частини затриманих моряків».

Трохи пізніше він додав, про кого сьогодні в суді не говоритимуть. По-перше, це поранені моряки – їх троє. Запобіжний захід для них  обиратимуть в Керчі. Адвокатам доведеться поїхати туди.

Журналіст також додав, що “уповноважений з прав людини в Криму Людмила Лубіна” повідомила, що поранені моряки знаходяться в медчастині на території військової частини в Керчі. У них: пошкоджені м’які тканини, кістки, сухожилля цілі.

Лубіна припустила, що через три-чотири дні їх випишуть.

Крім того, завтра, 28 листопада,  обиратимуть запобіжний захід командиру буксира “Яни Капу” – старшині першої статті Олегу Мельничуку (1995 року народження). Захоплений російськими прикордонниками, додав Наумлюк, знаходиться в Білогірському ІТТ. До нього їде адвокат Едем Семедляєв.

У коментарях до одного з постів в Facebook Наумлюка запитали, чому запобіжний захід виносять не всім одразу.

“Вона (Лубіна) припустила: “з міркувань безпеки”. Але насправді, вона не знає. Київський райсуд тому що це район розташування ФСБ, прикордонні служби якої захопили моряків і ініціювали справу, черговий суддя один (там у розкладі ще безліч засідань сьогодні), всіх просто прийняти в суді не встигнуть. Але в рамках законодавства є три дні для обрання запобіжного заходу”.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов повідомляв, біля будівлі суду, очікуючи чергову скандальну сенсацію, чергують російські пропагандисти.

Один з членів екіпажу російського прикордонно-сторожового корабля ФСБ РФ “Изумруд”, який 25 листопада стріляв по військовому катеру ВМС України “Бердянськ”, виявився колишнім українським військовим моряком.

Джерело: Народна Правда