Що треба знати про воєнний стан в Україні: повний текст закону

Воєнний стан введений у 10 областях України та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії

Що треба знати про воєнний стан в Україні: повний текст закону
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На офіційному порталі Верховної ради України оприлюднений ухвалений 276 голосами народних депутатів Закон про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” №9338.

ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО: ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Відповідно до пункту 31 частини першої статті 85 Конституції України, статті 5 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” Верховна Рада України постановляє:

1. Затвердити Указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 “Про введення воєнного стану в Україні” з таким застереженням: воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

2. У період дії воєнного стану, введеного зазначеним Указом Президента України,часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

3. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Що треба знати про воєнний стан в Україні: повний текст закону

Нагадаємо,

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, на позачерговому засіданні парламенту депутати проголосували постанову про проведення президентських виборів 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ухвалив ініціативу РНБО про введення воєнного стану в Україні через військову атаку Росії біля Азовського моря.

Радник міністра оборони Юрій Бірюков розповів про те, які можливі наслідки матиме введення воєнного стану для України.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, чи розірвуть Україна та Росія дипломатичні відносини у разі введення воєнного стану.

Нагадаємо, малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» були вражені вогнем противника 25 листопада. Кораблі втратили хід. Рейдовий буксир «Яни Капу» також примусили до зупинки. У підсумку всі три кораблі захопили російські спецназівці. Зараз захоплені кораблі пришвартовані на Генмолі в Керчі.

Джерело: Народна Правда