Воєнний стан – це неприкрите захоплення влади. Порошенко за це повинен піти – РОЗУМНА СИЛА (ВІДЕО)

Воєнний стан – це неприкрите захоплення влади. Порошенко за це повинен піти – РОЗУМНА СИЛА (ВІДЕО)
в Публікації

Українці оцінюють введення воєнного стану, ініційованого президентом Петром Порошенко, як спробу влади продовжити свої повноваження. За подібні рішення лідер країни повинен нести відповідальність, а в даному випадку – має бути прийнято добровільне рішення чинного президента України піти у відставку.

Таку заяву зробив лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» у відеозверненні, розміщеному на YouTube-каналі партії.

«Через 4 місяці чергові вибори. Перспективи переобратися у чинного президента практично відсутні, тому він і його команда готові піти на такий цинічний варіант, як імітація загроз, провокації на фронті, ескалація військового протистояння», – прокоментував О. Соловйов.

Він додав, що ініціатива Банкової щодо введення воєнного стану обґрунтована лише втратою довіри і підтримки людей.

«Режим готовий відібрати у громадян останнє – не тільки гроші або власність, а й наші конституційні права. Він (режим – ред.) хоче позбавити нас свободи пересування, хоче вкрасти право голосу», – зазначив політик. «Спроба таким цинічним чином зірвати або відтягнути вибори провалилася. Парламент не тільки обмежив «хотілки» Банкової, але і проголосував за постанову про обов’язкове проведення президентських виборів 31 березня 2019 року».

Лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» закликає українських громадян відповідально ставитися до виборної кампанії, до своєї участі в ній, а також пам’ятати, що голосувати – це не тільки право, а й обов’язок відповідального за своє майбутнє громадянина. «Настав час приймати обдумані рішення, настав час діяти розумно», – заявив О. Соловйов.

Нагадаємо, 26 листопада відбулося позачергове засідання Верховної Ради. На ньому народні депутати в урізаному вигляді підтримали президентський указ про введення воєнного стану в Україні.

За два тижні до введення воєнного стану КМУ прийняв ряд регламентуючих ВC нормативних документів. Всі документи опубліковані на урядовому порталі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...