Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Воєнний стан в Україні: що буде з курсом гривні

Воєнний стан в Україні: що буде з курсом гривні

Експерт пояснив, чи є причини для паніки

Воєнний стан в Україні: що буде з курсом гривні
в Економічна правда/Новини

Після введення воєнного стану в Україні банківська система працюватиме у звичайному режимі, миттєвого краху іноземної валюти не буде, причин для паніки немає.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, своєю думкою з 24 каналом поділився фінансовий аналітик Віталій Шапран.

ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

Експерт каже, для валютного хаосу потрібні масштабні військові дії. Сам він радить зберігати спокій, адже “воєнний стан – це ще не війна, а лише певний правовий режим”.

“Крім вас самих, запасами тушонки і міцності гривні нічого не загрожує”. – уверет Шапран.

Що буде з траншом від Міжнародного валютного фонду

Тут цікаво: формально у Фонді немає заборони кредитувати країни з воєнним станом, але вважається, що МВФ не має фінансувати війну. Однак, стверджує експерт, Україні це не загрожує, оскільки наша країна змінює програму EFF на stand by (Весь stand by йде в золотовалютні резерви НБУ і не має жодного відношення до доходів держбюджету).

Максимум через воєнной  стан можуть перенести розгляд питання щодо України на Раді директорів з листопада на грудень, каже Шапран.

Нагадаємо, народні депутати  проголосували за введення воєнного стану у деяких областях України, а саме в областях, які межують з Росією та Придністров’єм. Воєнний стан вводиться з 9 ранку 28 листопада і триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня 2018 року. Таким чином, воєнний стан діятиме на території таких областей: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька і акваторія Чорного та Азовського морей. Згідно з прийнятою постановою вибори глави держави призначені на неділю, 31 березня 2019 року.

ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

Нагадаємо, малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» були вражені вогнем противника 25 листопада. Кораблі втратили хід. Рейдовий буксир «Яни Капу» також примусили до зупинки. У підсумку всі три кораблі захопили російські спецназівці. Зараз захоплені кораблі пришвартовані на Генмолі в Керчі.

Напад на українські кораблі, які здійснювали морський перехід з порту Одеса до порту Маріуполь з дотриманням всіх положень чинних багатосторонніх і двосторонніх міжнародних договорів і правил навігації, є черговим актом збройної агресії – Росія фактично розширила свої військові дії проти України на морі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: