Я був на вашому місці: командувач ВМС надіслав листа полоненим українським морякам

Воронченко 4 дня сидів в одиночній камері в Севастополі

Я був на вашому місці: командувач ВМС надіслав листа полоненим українським морякам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Командувач ВМС України адмірал Ігор Воронченко відправив через адвокатів всім полоненим росіянами у Керченській протоці  морякам листи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив журналіст Антон Наумлюк. У себе в Facebook він опублікував документ.

У листі Воронченко каже, що знає, як це перебувати у полоні, тому він із розумінням ставиться до того, про що свідчать українські моряки.

Окремо він запевняє, що Україна робить все можливе, щоб їх звільнити.

“Відчувати страх – це нормально. Головне вірити в свою силу духу, берегти гідність і розуміти, що за вами стоїть вся Україна, весь цивілізований світ. Я пишаюся кожним із вас”, – підкреслює Командувач ВМС України.

Я був на вашому місці: командувач ВМС надіслав листа полоненим українським морякам

Раніше, коментуючи конфлікт в морі, головнокомандувач ВМС згадував, що в 2014 році сам був в полоні у Росії – сидів чотири дні в одиночній камері в Севастополі.

Нагадаємо, Київський районний суд Сімферополя зараз, 27 листопада, обирає для деяких моряків запобіжний захід. Українським військовим морякам інкримінується ч 3 ст 322 КК РФ — «Незаконний перетин державного кордону».

Завтра, 28 листопада, за повідомленням журналістів, обиратимуть запобіжний захід командиру буксира «Яни Капу» — старшині першої статті Олегу Мельничуку (1995 року народження). Захоплений російськими прикордонниками, додав Наумлюк, знаходиться в Білогірському ІТТ. Поранених моряків судитимуть в Керчі.

Джерело: Народна Правда