«Мізки» їдуть, старі залишаються: з’явилася жахлива статистика міграції українців

На 100 померлих українців припадає 59 новонароджених

«Мізки» їдуть, старі залишаються: з’явилася жахлива статистика міграції українців
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Україна на порозі демографічної кризи – у пошуках кращого життя з нашої країни щохвилини їдуть дві людини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться на сайті ukrainianpeopleleaks.com, який у режимі онлайн відстежує кількість мігрантів.

Loading...

Зазначимо, сайт запустили в роботу 20 березня 2018 року. У ньому враховуються дані Міністерства закордонних справ.

Якщо вірити даним цього сайту, з 20 березня цього року країну покинули понад 726 тисяч людей. Цікаво, що ще в жовтні мова йшла про 619 тисяч.

«Згідно з даними ООН, до 2050 року населення України може скоротитися на 18%, до 36 млн осіб, країна ризикує остаточно перетворитися в край старих і дітей. Один з основних факторів виїзду — трудова міграція», — йдеться на сайті ukrainianpeopleleaks.com.

«Мізки» їдуть, старі залишаються: з’явилася жахлива статистика міграції українців

Між тим, за даними Державної служби статистики, населення України продовжує стрімко скорочуватися – починаючи з січня 2018 року кількість громадян, які проживають у нашій країні зменшилася на 165,6 тисяч осіб. Станом на жовтень 2018 року чисельність населення в країні становила 42,22 мільйона осіб (у січні 2018 року було 42,39 мільйонів чоловік). Крім того, в період з січня по вересень цього року смертність майже в 2 рази перевищувала народжуваність. На 100 померлих українців припадає 59 новонароджених.

Організації об’єднаних націй підрахували, що через відтік трудових мігрантів населення України до 2050 року може скоротитися на 18%.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...