Путін нахабно висловився про військову атаку проти України на морі: з’явилося відео

Путін нахабно висловився про військову атаку проти України на морі: з’явилося відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Росії Володимир Путін вкотре вдався до цинічних і нахабних заяв, коментуючи події в Керченській протоці, де російські кораблі атакували судна ВМС України.

Цю тему як і інші питання, що стосуються України, російський лідер прокоментував у середу, 28 листопада, на пленарній сесії інвестиційного форуму “ВТБ Капітал”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відповідаючи на запитання журналістів, Путін, спробував звинуватити Україну в “порушенні” територіальних вод РФ своїми кораблями, хоча за міжнароним правом води біля анексованого Криму належать українцям. І зробив наступну заяву: “Звертаю вашу увагу, що увійшли в наші територіальні води, які такими були навіть до приєднання Криму до Росії. Тобто в тому місці, де ці територіальні води були завжди саме як російські територіальні води”.

Крім того, згідно з його голослівній заяві, російські прикордонники нібито діяли правильно, що і призвело до надзвичайно серйозних наслідків. «А як ще повинні були діяти прикордонники, що захищають свою країну? Якщо б вони діяли інакше, а їх треба було б віддати під суд! Явно це була провокація України, щоб ввести воєнний стан перед виборами», – виправдовується Путін.

Путін нахабно висловився про військову атаку проти України на морі: з’явилося відео

Російський лідер знову згадав про “братні народи” України та Росії: «Російський і український народи завжди були і залишаться братніми народами. Ці піна політична зійде, і український народ дасть оцінку сьогоднішньому керівництву, як грузинський народ дав оцінку діяльності Саакашвілі».

Не забув Путін згадати і про “економічні проблеми України”: «Там і з економікою проблеми, і в соціальній сфері біда. І з фінансами – з простягнутою рукою весь час стоять, клянчать гроші в МВФ, а колись же треба буде віддавати майбутнім поколінням».

Нагадаємо, Росія атакувала і захопила українські військові судна в міжнародних водах Чорного моря.

Джерело: Народна Правда