США знову відправляють людину на Місяць, а потім на Марс: озвучено дати

В NASA заявили, що 29 листопада національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору оголосить про підписання нових угод

США знову відправляють людину на Місяць, а потім на Марс: озвучено дати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Очільник NASA Джим Брайденстайн анонсував підписання нових угод в рамках яких здійснюватимуть польоти на Місяць.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він повідомив у себе в Twitter.

США знову відправляють людину на Місяць, а потім на Марс: озвучено дати

Нагадаємо, 7 січня 2019 року відбудеться перший безпілотний політ космічного апарату Crew Dragon, над яким працює компанія SpaceX до Міжнародної космічної станції. Таким чином, США намагаються повернутися до програми запуску людей в космос. Як відомо, у 2011 році США закрили програму космічних шатлів, які доставляли в космос американських астронавтів. З тих пір NASA доводилося звертатися за допомогою до “Роскосмосу”, який продовжував доставляти людей до МКС і назад.

Над проектом по запуску людини працює не тільки компанія Ілона Маска. NASA підписувала контракт на доставку астронавтів на МКС і з компанією Boeing, представники якої працюють на кораблем CST-100 Starliner (використовуватимуть ракету-носій Atlas V). Його системи будуть перевірять я навесні/влітку 2019 року.

Напередодні Джим Брайденстайн в ході брифінгу за підсумками посадки на Марсі автоматичної станції Mars InSight заявив, що пілотований політ на Марс, ймовірно, відбудеться в 2030-х роках, після того як буде створена необхідна інфраструктура для експедиції:

“Спочатку ми рушимо до Місяця, і цей пункт позначений як першорядний в політичній директиві, яку схвалив  президент США. Ми повинні створити стійку структуру для доступу в космос з участю людей і використанням автоматичних пристроїв для того, щоб досягати околиць Місяця, і для того, щоб забезпечувати посадки на його поверхню “.

26 листопада на поверхню Марса здійснив успішну посадку модуль автоматичної станції Mars InSight. Місія спроектована для вивчення марсіанської кори, землетрусів і внутрішнього тепла планети.

27 листопада модуль автоматичної станції Mars InSight передав на Землю свою першу чітку фотографію.

Джерело: Народна Правда