Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда МВФ ухвалив важливе рішення щодо виділення траншу Україні

МВФ ухвалив важливе рішення щодо виділення траншу Україні

МВФ ухвалив важливе рішення щодо виділення траншу Україні
в Економічна правда/Новини

Глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард підтвердила, що незважаючи на введення воєнного стану фонд продовжить співпрацю з Україною.

Про це йдеться в заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард за результатами телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком.

«У мене сьогодні була конструктивна розмова з президентом Порошенко, в якій ми обговорили стан угоди stand-by. Президент поінформував мене про основні показники бюджету на 2019 рік, який нещодавно був схвалений парламентом і який зараз розглядають співробітники МВФ. Його попередня оцінка є задовільною, тому ми очікуємо, що цей процес незабаром завершиться. Ми також обговорили можливу технічну допомогу з боку МВФ, спрямовану на поліпшення податкового адміністрування і більш сприятливу податкову систему, забезпечуючи при цьому сталість боргового навантаження», — заявила глава фонду після розмови.

Також Лагард підкреслила, що під час розмови з Порошенком вони «підтвердили позитивні відносини і співробітництво між Україною та МВФ».

У МВФ очікують, що виконання попередніх умов для отримання чергового траншу Україною завершиться до 10 грудня 2018 року, і найближчим часом буде скликано засідання Виконавчої ради МВФ для обговорення угоди. «Всі попередні заходи, як очікується, будуть завершені українською владою до 10 грудня 2018 року, і після цього буде скликано засідання Ради директорів для обговорення угоди про stand-by», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, народні депутати  проголосували за введення воєнного стану у деяких областях України, а саме в областях, які межують з Росією та Придністров’ям, а це ставить під загрозу співпрацю України з МВФ.

Воєнний стан діятиме на території таких областей: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька і акваторія Чорного та Азовського морей.

Президент України Петро Порошенко заявив, що у випадку агресії Росії проти України буде оголошено часткову мобілізацію резерву першої черги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: