Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Воєнний стан: в МВФ зробили важливу заяву

Воєнний стан: в МВФ зробили важливу заяву

Україна змінює програму EFF на stand by

Воєнний стан: в МВФ зробили важливу заяву
в Економічна правда/Новини

Введення воєнного стану в деяких областях України не позначиться на взаємодії з Міжнародним валютним фондом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це випливає з телефонних переговорів, які провели президент України Петро Порошенко і керуючий директор МВФ Крістін Лагард.

ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

За словами Лагард, сторони обговорили стан очікуваної угоди stand-by. Порошенко, продовжує директор Фонду, поінформував її про основні показники бюджету на 2019 рік, “попередня оцінка є задовільною”.

“Ми досліджували можливу технічну допомогу з боку МВФ, щоб зміцнити податкову адміністрацію і зробити податкову систему більш сприятливою для зростання, забезпечуючи при цьому боргову стійкість … Ми підтвердили позитивне і спільне співробітництво з Україною”, – йдеться в заяві МВФ.

Воєнний стан: в МВФ зробили важливу заяву

Воєнний стан: в МВФ зробили важливу заяву

Нагадаємо, раніше фінансовий аналітик Віталій Шапран говорив, що формально у Фонді не заборонено кредитувати країни з воєнним станом, але вважається, що МВФ не має фінансувати війну. Однак, стверджував експерт, Україні це не загрожує, оскільки наша країна змінює програму EFF на stand by (Весь stand by йде в золотовалютні резерви НБУ і не має жодного відношення до доходів держбюджету).

Напередодні в НБУ заявляли, що на час воєнного стану, який введено на 30 днів у десяти областях України, банківська система працюватиме в звичайному режимі, оскільки фінансові установи є достатньо капіталізованими. Очікується, що жодні обмеження на валютному або грошово-кредитному ринку вводиться не будуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: