Стосується України: названо умови зустрічі Трампа з Путіним

Стосується України: названо умови зустрічі Трампа з Путіним
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Американська сторона пояснила, який недвозначний меседж відправлено Росії разом з повідомленням про скасування зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це заявив в інтерв’ю CNN держсекретар США Майк Помпео, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За словами Помпео, президент США: «хотів направити чіткий сигнал» про те, що поведінка Росії неприйнятна, і тому вирішив скасувати зустріч. Американський лідер прийшов до висновку, що “правильним вчинком буде сказати росіянам: поверніть моряків, поверніть українські кораблі, люди повинні бути повернуті додому, в їх сім’ї”, – додав Держсекретар США.

При цьому Помпео повідомив, що нова дата зустрічі Трампа з Путіним буде залежати від того, коли Росія поверне Україні кораблі та захоплених військових.

Нагадаємо, що під час офіційного фотографування лідерів країн G20 Дональд Трамп проігнорував рукостискання з Володимиром Путіним. Пізніше він пояснив причину, з якої не захотів потиснути руку Путіну.

При цьому  в Аргентині відбулася зустріч президента Путіна з лідерами Франції та Німеччини, на якій також обговорювався недавній інцидент з участю українських і російських кораблів у Керченській протоці.

Джерело: Народна Правда