Сила в правді

Навігація
Головна Новини В Україні заборонили декілька важливих препаратів від застуди

В Україні заборонили декілька важливих препаратів від застуди

Ліки помістили під карантин

В Україні заборонили декілька важливих препаратів від застуди
в Новини/Соціальна правда

В Україні введено тимчасову заборону на виготовлення та продаж протизастудного препарату “Колдфлю”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про йдеться у розпорядженні в. о. голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Романа Ісаєнка.

“Тимчасово забороняю реалізацію та застосування наступних серій вказаних нижче лікарських засобів виробництва “Дженом Біотек Пвт. Лтд “, Індія, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками: “Ланза”, “Кофекс”, “Сіган”, “Ензимтал”, “Колдфлю”, “Тилда”, – йдеться у розпорядженні.

Зазначається, що заборону введено на підставі аналювання сертифіката відповідності умов виробництва зазначених лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

Зазначені препарати будуть перебувати під карантином до того часу, поки продажі не будуть дозволені.

Крім того, в Україні також тимчасово заборонили реалізацію та застосування лікарського засобу “Еспумізан”.

“У відповідності до Конституції України, ст.ст. 15, 22, 55 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, ст.ст. 15, 21 Закону України “Про лікарські засоби”… за показником МКЯ “Опис”, листа ТОВ “БаДМ” від 26.11.2018 № 330/18/0924/233 (щодо наявності в зразках вказаної серії лікарського засобу білих включень), та враховуючи, що основною ознакою серії лікарського засобу є її однорідність: Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу ЕСПУМІЗАН® L, краплі оральні, емульсія, 40 мг/мл, по 30 мл у флаконі з крапельницею-вставкою та пробкою; по 1 флакону в картонній коробці, серії 82031, виробництва БЕРЛІН-ХЕМІ АГ, Німеччина (реєстраційне посвідчення № UA/0152/01/01)”, – повідомили у Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні заборонили протизвстудний препарат “Вікс Актив Симптомакс”, який виробляє британська компанія “Рафтон Лабораторіз Лімітед”.

До слова, на медичні препарати та походи до лікарів, українці витрачають близько п’яти тисяч гривень на рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: