В Україні зробили важливу заяву про пенсійний вік: що треба знати

Міністр нагадав про важливий стимул

В Україні зробили важливу заяву про пенсійний вік: що треба знати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністр соціальної політики України Андрій Рева нагадав про диференційований підхід держави до претендентів на отримання пенсії.

Вік виходу на пенсію залежить від виконання умов пенсійної програми, передає НАРОДНА ПРАВДА слова міністра.

Loading...

В ефірі одного з українських телеканалів Рева зазначив, що диференційований підхід при визначенні віку виходу на пенсію є важливою складовою Пенсійної реформи для мотивації громадян до участі в пенсійній програмі.

За словами міністра, пенсійна реформа проведена із збереженням базового пенсійного віку. А вік виходу на пенсію залежить від виконання умов пенсійної програми.

Якщо ці умови виконані повністю, то людина отримає право вийти на пенсію в 60 років, якщо частково, то в 63 роки. Якщо ж ці умови виконані на мінімальному рівні – то тільки в 65 років.

Це дає право вибору людям, вважає міністр. Якщо громадянин не сплачує внески в Пенсійний фонд, або він не працює, то чому він повинен виходити на пенсію в 60 років?, – сказав Рева.

Раніше стало відомо, що в Україні почнуть виплачувати пенсії по-новому, з’явилися подробиці.

Додамо, що з липня мінімальна пенсія в Україні зросла. Причиною став передбачене законом про держбюджет на 2018 рік чергове зростання соцстандартів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...