Сила в правді

Навігація
Головна Новини Воєнний стан в Україні: як проходять збори резерву першої черги

Воєнний стан в Україні: як проходять збори резерву першої черги

Збори резервістів триватимуть до 20 діб

Воєнний стан в Україні: як проходять збори резерву першої черги
в Новини/Соціальна правда

У понеділок, 3 грудня,  у Навчальних центрах Збройних Сил України розпочались збори оперативного резерву першої черги.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на сторінці Міністерства оборони України у Facebook.

ВОЄННИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Головне управління  підготовки Збройних Сил України запланувало проведення низки організаційних заходів. Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань  тривалістю до 10 діб, які будуть проведені на полігонах у Херсонській і Запорізькій областях.

В рамках військового стажування буде залучено курсантів ВВНЗ для виконання обов’язків на посадах командирів та інструкторів навчальних взводів.

Також в Міністерстві оборони України уточнили формат використання мобілізаційного резерву для доукомплектування бойових бригад,  а також для військових частин територіальної оборони.

Зазначимо, що збори, які розпочались сьогодні із військовослужбовцями резерву першої черги бойових частин,  триватимуть до 20 діб.  Всі заплановані головним оборонним відомством заходи планується завершити так, щоб усі військовозобов’язані мали можливість повернутись до своїх домівок напередодні католицького Різдва та зустріти його у родинному колі.

В Міноборони також повідомили, що в навчальних центрах проведено всі додаткові заходи щодо створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки.

Воєнний стан в Україні: як проходять збори резерву першої черги

Нагадаємо, раніше заступник голови Ради резервістів Збройних сил України Мирослав Гай повідомив, що на військові збори будуть викликати не всіх, а тільки певні спеціальності. «Тривалість зборів 15-20 днів. 15 днів для бригад і 20 для навчальних центрів. Збори будуть не у всіх бригадах, а тільки в тих, де є потреба у підготовці конкретних фахівців “, – відзначив  Гай.

Також раніше президент України Петро Порошенко заявив, що в разі агресії Росії проти України буде оголошена часткова мобілізація резерву першої черги. За словами Порошенка, в числі перших будуть мобілізовані підготовлені воїни з досвідом участи в Антитерористичній операції на сході України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: