Сила в правді

Навігація
Головна Новини Медичний прорив: вчені створили ГМО вірус, який "вбиває" головного помічника раку

Медичний прорив: вчені створили ГМО вірус, який “вбиває” головного помічника раку

Вірус називається enadenotucirev

Медичний прорив: вчені створили ГМО вірус, який “вбиває” головного помічника раку
в Новини/Правда про здоров'я

Однією з причин, з якої з онкологією так складно боротися, є те, що рак здатний перебудовувати роботу деяких клітин організму так, що вони починають допомагати йому рости й поширюватися.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, нерідко злоякісні пухлини експлуатують фібробласти, які в нормі виробляють колаген та еластичні волокна, допомагають «склеювати» клітини і тканини. Рак може використовувати фібробласти в своїх цілях. Вчені не один рік намагаються вирішити цю проблему.

Нещодавно доктор Кері Фішер з відділу онкології Університету Оксфорда заявив, що вперше ученим вдалося впливати на пов’язані з раком фібробласти в твердих пухлинах.

“Навіть коли більшість ракових клітин в карциномі гинуть, фібробласти можуть захистити залишкові ракові клітини і допомогти їм відновлюватися і процвітати. Досі не було способів знищення як ракових клітин, так і фібробластів, що захищають їх, в один і той же час, без нанесення шкоди іншій частині тіла”, – цитує його Vista News.

Вірус, який показав хороші результаті “вбивства” ракових клітин і фібробластів, називається enadenotucirev, він є генетично модифікованим. Зараз enadenotucirev проходить клінічні випробування в лікуванні раку підшлункової залози, товстої кишки, легенів, грудей, яєчників і передміхурової залози.

Вчені з’єднали з вірусом білок (bi-specific T-cell engager). Один кінець білка націлений на зв’язування з фібробластами, інший кінець прикріплявся до Т-клітин – типу імунної клітини, що відповідає за вбивство дефектних клітин.

Нагадаємо, фахівці Всесвітнього фонду досліджень раку спільно із співробітниками Американського інституту онкології опублікували рекомендації, які дозволяють знизити ймовірність розвитку злоякісної пухлини.

Американські вчені кажуть, що дієта захищає жіночий організм від розвитку раку, позитивно впливаючи на стан молочних залоз.

Вчені заявили, що знайшли універсальні ліки від онкології. Фахівці Інституту дослідження раку у Великобританії експериментальним шляхом встановили, що цукор маноза (застосовують в якості харчової добавки) уповільнює ріст злоякісних пухлин та підсилює ефект хіміотерапії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: