Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Підривають національну безпеку: США висунули жорсткі умови Росії

Підривають національну безпеку: США висунули жорсткі умови Росії

Підривають національну безпеку: США висунули жорсткі умови Росії
в Закордонна правда/Новини

Росії необхідно повернутися до виконання Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності або США припинять свої зобов’язання по цьому документу за 60 днів.

Про це заявив держсекретар США Майк Помпео у Брюсселі після завершення зустрічі міністрів країн НАТО, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення “Європейської правди”.

У своєму слові Помпео зазначив, що умову висунуто Росії з кількох причин: її дії підривають нацбезпеку США і загрожують мільйонам європейців. Разом з тим, договір не поширюється на кілька країн, серед яких Китай, Північна Корея, Іран, і ці країни «можуть вільно розвивати будь-яку зброю», – зазначив держсекретар США.

Помпео також додав, що в разі визнання Росією «своїх порушень» і повернення до виконання договору, «ми будемо це вітати». «Тільки Росія може врятувати цей договір», – підкреслив він.

Держсекретар США також зазначив, що Росія всіляко заперечувала розробку нової ракети, навіть в тому випадку, коли США надали інформацію про її характеристики та графік випробувань.

Помпео визнав, що США «повинні протистояти російському шахрайству з зобов’язаннями по контролю над зброєю», незважаючи на успіх, який приніс договір. При цьому він зазначив, що «російські порушення сталися не вчора», випробування, за його словами, почалися в середині 2000-х років.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки збираються в односторонньому порядку розірвати договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, який був укладений ще з СРСР в 1987 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: