«Союз» успішно пристикувався до МКС: з’явилося унікальне відео

Всього на борту МКС зараз знаходяться 6 астронавтів

«Союз» успішно пристикувався до МКС: з’явилося унікальне відео
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Космічний корабель “Союз МС-11” успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції, екіпаж перейшов на борт станції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в мережі з’явилося відео того, як астронавти один за іншим переходять на борт Міжнародної космічної станції. Вперед пропустили жінку – астронавта NASA Енн Шарлотт Макклейн.

Loading...

Крім неї на борт МКС з “Союзу” перейшли космонавт Роскосмосу Олег Кононенко і астронавт CSA Давид Сен-Жак (Канада). Всього на борту МКС зараз знаходяться 6 астронавтів: німецький 42-річний командир екіпажу Олександр Герст, його ровесниця Серина Ауньон-Чэнселлор (США) і 43-річний Сергій Прокоп’єв (Росія).

На допомогу останнім 11 жовтня вилетів “Союз МС-10” з Олексієм Овчиніним (Роскосмос) і Ніком Хейгом (NASA). Однак при виведення на навколоземну орбіту транспортного пілотованого корабля сталася аварія. Астронавти приземлили пілотований блок на парашутах в ручному режимі.

Пуск РН «Союз-ФГ» з ТПК «Союз МС-11»

Нагадаємо, 3 грудня після аварії ракети «Союз-ФГ» корабель «Союз МС-11» з екіпажем знову відправився до Міжнародної космічної станції.

Раніше «Роскосмос» опублікував унікальне відео аварії, яка сталася 11 жовтня під час виведення на навколоземну орбіту транспортного пілотованого корабля «Союз МС-10» — бортові камери були встановлені безпосередньо на ракеті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...