Як відбувалося захоплення українських катерів в Азовському морі: з’явилося відео реконструкції

Під час досудового розслідування зібрано 17 томів доказів вчинення Російською Федерацією агресії по відношенню до українських Військово-морським силам ЗС України

Як відбувалося захоплення українських катерів в Азовському морі: з’явилося відео реконструкції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Генеральна прокуратура України опублікувала в YouTube реконструкцію подій, які сталися в Керченській протоці 25 листопада.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА.

Реконструкція, зроблена фахівцями відомства, включає в себе хроніку всіх подій, починаючи з моменту виходу кораблів ВМС України в п’ятницю, 23 листопада, з порту Одеси до моменту захоплення в полон моряків катерів “Бердянськ”, “Нікополь” і буксира “Яни Капу” 25 листопада.

Нагадаємо, 25 листопада російські спецназівці захопили малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також рейдовий буксир «Яни Капу». Після цього 26 листопада народні депутати проголосували за введення воєнного стану в деяких областях України, а саме в областях, що межують з Росією і Придністров’ям.

Станом на 3 грудня Російська Федерація частково розблокувала українські порти в Азовському морі.

Україна робить все можливе, щоб повернути військових моряків, але Російська Федерація не йде на діалог, ігнорується навіть пропозиція про обмін.

Джерело: Народна Правда