Радикальна партія закликала владу скасувати надумані борги за комуналку

Радикальна партія закликала владу скасувати надумані борги за комуналку
в Новини/Політична правда

Радикальна партія закликала владу скасувати надумані борги, які придумують українцям в комунальних платежах.

Про це у Facebook повідомив народний депутат Сергій Рибалка.

«Чому відсутня будь-яка реакція антикорупційних органів на чергові фейкові «борги» за газ, які приписують українцям у платіжках? Як люди, які системно платять за газ, повинні прийняти брехня про їх обов’язок? Досить дурити людей! Наша команда Радикальної партії Олега Ляшко вимагає від влади вирішити цю проблему і скасувати всі ці надумані «борги». Ми вимагаємо прийняти наш мораторій на підвищення ціни на газ і дати людям український газ за справедливою ціною – 4000 гривень», – заявив політик.

Рибалка процитував слова лідера партії Олега Ляшка, який вимагає від влади відповіді, звідки людям по всій країні присилають «листи щастя» з боргами за газ.

«Ні один «антикорупційний орган» не звертає на це уваги. Влада взагалі уявляє собі реакцію сім’ї, яка встановила лічильник за свій рахунок і економить кожен кубометр газу, коли їм від ліхтаря приписують борг за 100-200 кубів? Де їм узяти цю тисячу гривень? А якщо не заплатять, їм відключать газ взимку», – сказано в повідомленні.

Рибалка додав, що Радикальна партія вимагає від влади втрутитися і скасувати всі ці «борги», прийняти наш мораторій на підвищення ціни на газ, звільнити Коболєва і повернути всі його премії в бюджет і дати людям український газ за справедливою ціною – 4000 гривень.

«Досить дерти з людей три шкури!» – підкреслили в РП.

Раніше в Радикальній партії відзвітували про виконану роботу в Раді.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...