Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Росія пригрозила США своїми ракетами: скандальна заява

Росія пригрозила США своїми ракетами: скандальна заява

Під загрозою насамперед Польща та Румунія

Росія пригрозила США своїми ракетами: скандальна заява
в Закордонна правда/Новини

Голова Генштабу Збройних сил Росії Валерій Герасимов заявив, що країни, які розмістили на своїй території американські ракетні комплекси, стануть цілями для РФ в разі виходу США з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТАСС.

“Якщо Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності буде зруйнований, це не залишиться без відповіді з нашого боку”, – пригрозив голова Генштабу РФ.

Герасімов додав, що заява президента США Дональда Трампа про намір його країни вийти з договору про РСМД може “негативно вплинути на стратегічну стабільність у світі”.

“Розглядаємо це як дуже небезпечний крок, здатний негативно вплинути не тільки на європейську безпеку, але і на стратегічну стабільність в цілому”, – зокрема сказав він.

Герасімов також заявив, що саме США, нібито, не дотримуються Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності. Намагаючись зняти з Росії відповідальність, він навів приклад.

“Розгорнуті в Румунії і розміщуються в Польщі універсальні пускові установки МК-41 здатні запускати крилаті ракети середньої дальності, що є прямим порушенням зобов’язань за договором про РСМД”, – сказав Голова Генштабу Збройних сил РФ.

Нагадаємо, раніше прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що президент Росії Володимир Путін мав намір розмовляти з Дональдом Трампом про шляхи діалогу з приводу Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності на зустрічі в Аргентині, яка не відбулася.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: