Сила в правді

Навігація
Головна Новини Томос для України: з'явився прогноз щодо дій Путіна

Томос для України: з’явився прогноз щодо дій Путіна

Україні потрібно діяти на випередження

Томос для України: з’явився прогноз щодо дій Путіна
в Новини/Політична правда

Президент Російської Федерації Володимир Путін зацікавлений у тому, щоб процес отримання томосу Україною супроводжували релігійні конфлікти, і готовий влаштовувати провокації.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ заявив колишній заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Ігор Романенко.

За його словами, заборона на в’їзд в Україну чоловіків-громадян РФ у віці 16-60 років є дуже важливою і потрібною профілактикою провокацій.

“Ми готуємося до отримання томосу, і нам зовсім не потрібно, щоб Україну наповнили “паломники” з РФ “у штатському” і влаштували тут “православну ходу”. Пам’ятаєте, що влітку творилося? А тепер – обіцянки: ми вмиємося кров’ю, черниця самоспаленням хоче займатися, Путін їй орден вручав (настоятелька Одеського Свято-Михайлівського монастиря ігуменя Серафима, за даними низки ЗМІ, пообіцяла облити себе бензином і підпалити, якщо Українській церкві нададуть автокефалію, – ред.)”, – зазначив він.

Романенко додав, що в 2014 році під час проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі був у Святогірському монастирі. На той час він був абсолютно військовим проросійським відділенням з кількістю військовослужбовців або ченців у 120 осіб. Генерал уточнив, що монастир охороняли російські козаки. Там була чітка організація, дисципліна, гроші – і диверсантів переховували, і зброю приховували.

“Ось до нас такі “паломники” і приїдуть. Згадаймо ще раз 2014 рік – і як росіяни прапори вішали, і про “поребрики”. Вони автобусами приїжджали через відкритий кордон. І вони хочуть, щоб ми зараз без контролю пускали всіх підряд? Потрібно навчитися діяти на випередження – і зараз ми показуємо, що це вже вміємо”, – підсумував Романенко.

Більше читайте в матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ: Путін хоче, щоб Україна вмилася кров’ю через томос – генерал Романенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: