Гравець збірної України забив важливий гол у Туреччині: з’явилося відео

Артем Кравець знову нагадав про себе

Автор Желізняк Олександр в Спорт

Нападник збірної України Артем Кравець став автором переможного голу у матчі Кубку Туреччини свого “Кайсеріспора” проти “Алтай Ізміра”.

Завдяки дальньому пострілу на 67-й хвилині поєдинку Кравець зробив рахунок 2:0 та суттєво покращив шанси команди на вихід в 1/8 фіналу турніру, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Виїзний матч завершився з рахунком 2:1, також 90 хвилин на полі провів екс-захисник “Шахтаря” та збірної України Олександр Кучер.

Зазначимо, що для Кравця гол за”Кайсеріспор” став першим у сезоні-2018/19. Востаннє екс-форвард “Динамо” забивав 14 травня.

Варто додати, що Кравець пропустив півтора місяці через травму, а поєдинок в Ізмірі став першим після одужання.

Нагадаємо, раніше воротар збірної України та “Леганеса” Андрій Лунін відбив пенальті у матчі Кубку Іспанії.

Джерело: Народна Правда