Сила в правді

Навігація
Головна Новини Країна Європи боїться атаки Путіна після морського бою Росії та України

Країна Європи боїться атаки Путіна після морського бою Росії та України

Швеція побоюється за свою безпеку

Країна Європи боїться атаки Путіна після морського бою Росії та України
в Новини/Політична правда

У провідній шведській газеті Svenska Dagbladet вийшов матеріал, у якому журналісти країни, яка також, як і Україна, не є членом Північноатлантичного Альянсу, небезпідставно турбуються за майбутнє скандинавської держави.

Швеція, яка не входить до НАТО, але бере участь в операціях з підтримання миру, вбачає позбавлення гарантій колективної захисту, передбачених статтею 5 Статуту НАТО, розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ президент Центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Михайло Гончар.

У своєму матеріалі «Те, як НАТО поводиться з Україною — сигнал тривоги для Швеції» газета відзначає, що, не будучи членами альянсу, Україна і Швеція позбавлені гарантій колективного захисту.

Тобто, виходить, що Росія вільна чинити, як їй заманеться, на Балтиці як і в Азовському морі.

“Україна вимагає, щоб НАТО вислала свої військові кораблі в Азовське море і тим самим гарантувала українську безпеку та припинила подальшу російську агресію. Однак альянс бариться і, по всій видимості, надавати військову допомогу не має наміру. Для Швеції це попередження: ось що буває, коли ти всього лише країна-партнер, і до альянсу не входиш», повідомляють шведські ЗМІ.

Раніше шведи вважали, що їм “нічого не загрожує”, як і іншим скандинавським країнам: вони і гарні відносини з Росією мали, і підпадали під “колективний захист” як члени Євросоюзу.

Тепер вони вже не вірять, що провідні країни НАТО, якими є США, Великобританія та Франція, можуть забезпечити захист, оскільки так звана “колективна система безпеки” не працює.

“Звідси простий висновок: озброюйся, хто як може і захищайся, хто як може”, – резюмував аналітик.

Повний текст інтерв’ю з Михайлом Гончаром читайте тут: Після війни Росії з Україною на море в світі почнеться ядерна зима

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: