Ломаченко відверто розповів про травму, через яку міг пропустити бій з Педрасою

Ломаченко проводив останній бій проти Хорхе Лінареса з травмою

Ломаченко відверто розповів про травму, через яку міг пропустити бій з Педрасою
Автор Желізняк Олександр в Спорт

Василь Ломаченко міг не довести до кінця і відповідно до перемоги поєдинок проти Хорхе Лінареса з Венесуели, який відбувся 12 травня. 

ЛОМАЧЕНКО – ПЕДРАСА: ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ БОЮ

Loading...

Українцю могла завадити травма плеча – про це стало відомо після виходу інтерв’ю Ломаченка перед боєм проти Хосе Педраси, яке він дав знаменитому Тедді Атласу, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Так, лікар-ортопед Ніл Елаттраш розповів, що Ломаченко вибив один із суглобів з правого плеча, але при цьому продовжував боксувати.

“Неймовірно, що при такій травмі людина змогла не лише продовжити бій, а й вийти з нього переможцем”, – пояснив ситуацію лікар.

“Коли я декілька разів провів правий хук, я відчув біль і подумав: “все, приїхали”. Я не міг більше використовувати цей удар. Я сказав про це своєму батькові (Анатолію Ломаченку, тренеру – ред.) у куту, а він відповів: “Заспокойся. У тебе є ноги та ще одна рука”. Я був готовий до такої ситуації. Моє его не дозволяло мені програти. Після бою ми зробили МРТ і згідно з його результатами вирішили робити операцію”, – розповів Ломаченко.

ЛОМАЧЕНКО – ПЕДРАСА: ПРОГНОЗ БУКМЕКЕРІВ НА БІЙ

“Ми знали, що Ломаченко дуже сильний та витривалий боєць. Але треба було щось робити з ударною міццю на наступні бої. Адже це б все одно дало про себе знати, біль би не давав йому бити”, – додав Елаттраш.

Ломаченко нокаутував Лінареса у 10-му раунді.

Нагадаємо, що Ломаченко відновлювався після операції приблизно півтора місяці. Згодом він розпочав підготовку до бою з Хосе Педрасою.

Бій проти Педраси відбудеться 8 грудня у Нью-Йорку. На кону стоятиме пояс чемпіона світу WBA у легкій вазі, який Ломаченко виграв у Лінареса, та титул WBO, яким володіє Педраса.

Раніше Ломаченко показав знання англійської мови в одному з інтерв’ю перед боєм.

Джерело: Народна Правда