Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Путін та Лукашенко влаштували публічну суперечку: опубліковано відео

Путін та Лукашенко влаштували публічну суперечку: опубліковано відео

Путін та Лукашенко влаштували публічну суперечку: опубліковано відео
в Закордонна правда/Новини

Під час засідання саміту Євразійського економічного союзу президент Білорусі Олександр Лукашенко висунув претензії російському президенту Володимиру Путіну через високу ціну на газ для Білорусі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Твіттер журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова.

Олександр Лукашенко заявив, що для білоруських споживачів газ коштує 130 доларів за тисячу кубометрів, в той час як для росіян в сусідній Смоленській області – 70.

“Немає рівних умов – немає Союзу (С Росією, – ред.)”, – заявив Лукашенко.

У відповідь на це Володимир Путін парирував, мовляв, якби для Білорусі була ринкова ціна газу, вона була б не 129, а всі 200 доларів за тисячу кубометрів.

“Неправильні у вас розрахунки! Ми маємо гірші умови, ніж Німеччина (для Німеччини 250 доларів – ред.). Начебто воювали проти Німеччини разом, а маємо таку ситуацію”, – заявив білоруський президент.

Путін та Лукашенко влаштували публічну суперечку: опубліковано відео

Раніше з’явилася версія, що на тлі активної військово-політичної риторики Росії про бажання розмістити в Білорусі повноцінну базу повітряних сил, недавні слова президента Білорусі Олександра Лукашенка про відмову – виглядають як сигнал про порятунок.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко виступив із заявою з приводу можливого створення в Польщі американської військової бази. За його словами, Білорусь і Росія дадуть адекватну відповідь.

У Росії прокоментували можливе розміщення в Польщі американської військової бази на постійній основі – несподівано, постраждати від цього може Білорусь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: