Сила в правді

Навігація
Головна Новини В Україні яскраво впіймали Путіна на брехні: з'явилося відео

В Україні яскраво впіймали Путіна на брехні: з’явилося відео

Путін або відверто бреше, або не знає географії

В Україні яскраво впіймали Путіна на брехні: з’явилося відео
в Новини/Соціальна правда

У програмі “Вечір з Яніною Соколовою” вказали на чергову брехню президента Росії Володимира Путіна щодо захоплення українських кораблів біля Керченської протоки.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Звертаю вашу увагу, що увійшли до наших територіальних вод, які були такими навіть до приєднання Криму до Російської Федерації. Тобто у тому місці, де ці територіальні води були завжди, саме як російські територіальні води”, – сказав Путін.

Разом із тим, ФСБ Росії повідомила, що українські кораблі, нібито перетнули кордон РФ в точці 44 градуси та 52 хвилини Північної широти та 36 градусів та 31 хвилина Східної довжини.

“А ця точка, якщо подивитися на карті, розташована у 19 милях від узбережжя Росії та 14 – від узбережжя Криму, тобто Україна. Навіть якщо Путін вважає Крим своїм, все одно ця точка, за міжнародним морським правом, розташована у нейтральних водах, та вже ніяк та ніколи не належала Росії”, – сказала Яніна Соколова.

Відомо, що територіальними водами вважається 12-мильна прибрежна зона.

“Виходить, Володимир Володимирович пи…”, – зробила єдиний правильний висновок ведуча.

Нагадаємо, дослідницька група Bellingcat проаналізувала атаку Росії на українські кораблі біля Керченської протоки та дійшла висновку, що по катеру “Бердянськ” МВС ЗС України найбільш ймовірно стріляли у нейтральних водах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: