Велика Британія призупинила видачу віз для багатих: постраждає багато росіян

Проживання на п'ять, три чи два роки коштувало іноземним інвесторам 2 млн, 5 млн або 10 млн фунтів стерлінгів

Велика Британія призупинила видачу віз для багатих: постраждає багато росіян
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Влада Великої Британії з півночі четверга 6 грудня і до кінця року призупинила видачу інвестиційних віз громадянам інших країн, які були готові вкласти мільйони фунтів стерлінгів аби наприкінці отримати британське громадянство.

Лондон відминив видачу інвествіз у рамках боротьби з організованою злочинністю і відмиванням грошей, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на The Times.

Зазначимо, за рік такі візи отримала 361 особа, серед яких 115 громадян Китаю та 38 росіян.

З наступного року претендентам на інвестиційну візу доведеться представляти свої бізнес-інтереси у країні, а компаніям, які зголосяться на допомогу іноземних інвесторів, проводити аудит фінансового стану “благодійників”.

Заявники також мають довести, що вони володіли інвестиційними коштами протягом двох років.

За словами міністра у справах імміграції Керолайн Ноукса, Британія завжди буде відкритою для справжніх інвесторів, які прагнуть допомогти нашій економіці й бізнесу.

“Однак нам слід дати зрозуміти, що ми не будемо терпіти людей, які не грають за правилами, і намагаються зловживати системою” — заявила чиновник.

Нагадаємо, російський олігарх Роман Абрамович, який має будинок за 140 млн. доларів в одному з найпрестижніших лондонських районів Kensington Street Gardens, повинен був розкрити походження власних коштів заради отримання британської візи, але натомість вирішив отримати громадянство Ізраїлю.

Також ми писали, що доньки російських олігархів втратили можливість блиснути на щорічному балу дебютанток у Лондоні через візові проблеми.

Джерело: Народна Правда