Католицьке Різдво: як українці відпочиватимуть у грудні

Католицьке Різдво: як українці відпочиватимуть у грудні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В останній тиждень грудня на українців чекають додаткові вихідні. Так, 23, 24 і 25 грудня офіційно вихідні – українці відзначати Католицьке Різдво.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, при цьому у суботу, 22 грудня, треба працювати.

Стосовно безпосередньо Нового року, то свята триватимуть три дні: 30 і 31 грудня, а також 1 січня. 31 грудня (понеділок) українці свідомо відпрацюють 29 грудня (субота).

Шкільні канікули триватимуть з 30 грудня по 13 січня 2019 року.

Нагадаємо, до новорічних свят у Києві за традицією встановлять головну ялинку України, яку прикрасять тисячею іграшок-кришталиків. Висота новорічної красуні буде 25 метрів, що важливо з точки зору гармонійного виду на фоні Софії Київської. В цілому на Софійській площі розвісять близько трьох кілометрів святкових гірлянд.

В Україні стартують довгоочікувані ялинкові базари, де продають новорічні ялини, сосни та ялиці. У державних лісгоспах вартість погонного метра варіюється в межах 60-70 гривень. Перекупники «деруть» більше. Якщо вам не по кишені новорічне дерево перекупника, пам’ятайте, що красуню можна придбати безпосередньо в лісгоспах. Також можна взяти живе дерево в оренду.

Джерело: Народна Правда