Сила в правді

Навігація
Головна Новини Коли Україна повернеться у Керченську протоку: з'явилася важлива заява

Коли Україна повернеться у Керченську протоку: з’явилася важлива заява

Коли Україна повернеться у Керченську протоку: з’явилася важлива заява
в Новини/Політична правда

Україна не може відмовитися від використання Керченської протоки, і її кораблі повернуться туди, коли сили флоту “будуть готові”.

Про це заявив в телеефірі міністр оборони України Степан Полторак, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Зокрема міністр зазначив, що Україна “не порушила жодного пункту жодної договору”, в день конфлікту в Керченській протоці. «Ми діяли абсолютно так само, як і раніше», – додав Полторак.

“Ми не відмовимося від нашого права проходити через Керченську протоку і від нашого права бути присутніми в Азовському морі”, — також заявив міністр оборони.

При цьому він зазначив, що “сьогодні ніхто нікуди не йде”, Україна скористається можливістю проходу Керченською протокою, коли ВМС “будуть готові”. Це буде відбуватися з виконанням всіх міжнародних норм і прав, зазначив Полторак. «До цього часу, думаю, міжнародний тиск на РФ дасть їм зрозуміти, що вони не виконують міжнародні зобов’язання», — також сказав глава оборонного відомства.

Полторак підкреслив, що Україна не може відмовитися від використання протоки, оскільки це буде означати, що РФ повністю окупувала Азовське море, тобто, ще одну територію буде втрачено.

Нагадаємо, начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що останнім часом в акваторії Азовського моря РФ практично вдвічі збільшила склад військових кораблів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: