Кожен третій українець живе за межею бідности: з’явилася сумна статистика

У Держслужбі статистики заявили, що кількість «бідних» людей в Україні зменшилася в 1,2 рази - до 32% в порівнянні з 2017 роком

Кожен третій українець живе за межею бідности: з’явилася сумна статистика
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні 32% населення отримують доходи, які є нижчими за фактичний розмір прожиткового мінімуму (3233 гривень). Ця цифра становить приблизно 12 млн осіб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Державній службі статистики з посиланням на результати обстеження умов життя українських домогосподарств.

Loading...

У відомстві зазначили, що в 2018 році частка населення України з низькими доходами скоротилася в 1,2 рази в порівнянні з минулим роком – в 2017 році нижче позначених державою мінімальних витрат отримували 15,2 млн українців.

Також в дослідженні наголошується, що  доходи, нижчі за законодавчо встановлений прожитковий мінімум (1700 грн) отримують на даний момент всього 2% населення – 800 тисяч громадян, в минулому році ця цифра становила приблизно 1,5 млн.

Окремо відзначається і показник “співвідношення загальних доходів найбільш і найменш забезпечених верств населення”. Цей коефіцієнт збільшився і склав по Україні –  “у 5 разів” .

Нагадаємо, згідно з даними МВФ, Україна виявилася найбіднішою країною Європи. У свіжому звіті МВФ Молдова обійшла Україну за показником ВВП на душу населення. При цьому Україна виявилася вище Папуа – Нової Гвінеї.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...