Сила в правді

Навігація
Головна Новини Рак обманює імунітет: як організм захищає пухлини

Рак обманює імунітет: як організм захищає пухлини

Макрофаги захищають ракові клітини

Рак обманює імунітет: як організм захищає пухлини
в Новини/Правда про здоров'я

Вчені стали на крок ближче до розробки ефективного препарату від раку. Нещодавно фахівці зрозуміли, що ракові клітини можуть “обманювати” імунітет – маніпулювати макрофагами (тип білих кров’яних клітин, які беруть участь у боротьбі з запаленнями).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 24 канал, про це йдеться у публікації журналу Cell Reports.

Раніше вважалося, що макрофаги повинні знищувати ракові клітини, але виявилося, що вони здатні захищатися від хіміотерапії. Досліди на гризунах показали, що макрофаги, приймають форму, яка захищає ракову пухлину замість боротьби з нею. Більш того, макрофаги відновлюють пошкодження в ракових клітинах після хіміотерапії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що речовини, які містяться у капусті, захищають організм від злоякісних пухлин. Мова йде про глюкозинолати. Їх головна функція – участь у знешкодженні токсичних сполук у печінці. Крім того, вони допомагають регулювати розподіл і відновлення клітин і блокувати зростання пошкоджених/мутаційних клітин. Ці сполуки допомагають запобігти ракові (товстої кишки, рак шлунка, легенів і рак грудей).

Українкам радять робити скринінг — рак шийки матки, оскільки він є четвертим найпоширенішим серед жінок. Рак шийки матки є дуже небезпечним, оскільки виникає і розвивається безсимптомно. З цієї причини його часто виявляють на пізній стадії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: