Росіяни зганьбилися новою брехнею про Україну

Білоруса видали за "бідного українця", розчарованого Євромайданом

Росіяни зганьбилися новою брехнею про Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російські пропагандисти зганьбилися новою брехнею про Україну, видавши жителя Білорусі за бідного українця, який розчарувався в Майдані.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на пост журналіста Дениса Казанського в Twitter, який послався на матеріал російського блогера Іллі Варламова.

За його словами, до п’ятої річниці Євромайдану пропагандисти підготували сюжет, в якому розповіли, як погано зараз живеться українцям.

Росіяни зганьбилися новою брехнею про Україну

Так, у сюжеті молодий чоловік, якого називають учасником Євромайдану Кирилом Чубенком, обіймає кота і розповідає, що вони з котом зараз замерзають, і все це через революцію в Україні.

“Звучить дуже переконливо! Я кинувся було писати викривальний пост про те, до чого Україну довели свідомі, але тут мені на пошту прийшов лист…” – зазначив Варламов.

Він уточнив, що насправді “бідний українець” живе в Мінську в військовому містечку. Він закінчив юрфак БДУ і ніколи не бідував.

“Під час Майдану був ще студентом, стосунку, звичайно, до подій ніякого не має. Загалом, ганьбище. Розумієте, так? За словами автора листа виходить, що федеральний телеканал видає білоруса з Мінська за українця невідомо з якого міста”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше російські телепропагандисти знову розповіли, як все погано в Україні, цього разу з теплопостачанням.

Джерело: Народна Правда