Рятувальники евакуювали відомий телеканал після повідомлення про бомбу

Один з ведучих телеканалу встиг повідомити про це в прямому ефірі: "Нас евакуювали посеред моєї програми. Загроза вибуху. Ми пустили запис. Будьте в курсі"

Рятувальники евакуювали відомий телеканал після повідомлення про бомбу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В центрі Нью-Йорка терміново евакуювали будівлю торговельного центру на Колумбус-серкл, у якому розташована штаб-квартира корпорації Time Warner і редакція телеканалу CNN – невідомий повідомив про бомбу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Управлінні міської поліції.

Співробітники управління поліції провели огляд будівлі. Виявилося, що всередині абсолютно безпечно, вибухонебезпечних речовин не було. Правоохоронці відкрили прохід до будівлі, зняли обмеження на прохід пішоходів і проїзд транспорту в цьому районі.

Телекомпанія NBC повідомляла про дзвінок невідомого, він повідомляв, що в будівлі закладено п’ять вибухових пристроїв.

Агентство ТАСС нагадує, що наприкінці жовтня в цій будівлі вже оголошували евакуацію, прийшла посилка з саморобним вибуховим пристроєм. Пакет призначався колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану (він часто виступає в якості гостя в ефірі CNN, він також працює коментатором у NBC і MSNBC).

Нагадаємо, напередодні в Одесі в будівлі залізничного вокзалу залишили підозрілу сумку, через яку довелося екстрено евакуювати всіх пасажирів і співробітників.

Жартівники також зірвали роботу відразу двох будівель суду в Києві – Шевченківського районного та Деснянського районного.

Джерело: Народна Правда