Шахтар перервав серію невдач у чемпіонаті України: відео голів матчу з Маріуполем

в Спорт

Донецький “Шахтар” розгромив “Маріуполь” у рамках 18-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги України.

Усі голи донецька команда забивала у другому таймі, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Влучними та результативними ударами відзначилися Тарас Степаненко, Жуніор Мораес та Марлос. Три голи “Шахтар” забив з 62 по 70 хвилину гри.

Таким чином, “Шахтар” перервав серію невдач із двох матчів без перемог у чемпіонаті України: нагадаємо, що спочатку “гірники” зіграли унічию 0:0 з ФК “Львів”, а у 17-му турі обмінялися двома голами з земляками з “Олімпіка”.

Чемпіонат України, Прем’єр-ліга

18-й тур

7 грудня

Маріуполь – Шахтар – 0:3 (0:0)

Голи: Степаненко, 62 (0:1). Мораес, 64 (0:2). Марлос, 70 (0:3).

Маріуполь: Худжамов, Білий (Білоконь, 76), Дава (Бугай, 71), Яворський, Федорчук, Биков, Демір, Полегенько (Биковський, 82), Тищенко, Мишньов, Вакула.

Шахтар: Пятов, Бутко, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Патрік, Степаненко, Болбат, Коваленко (Тотовицький, 73), Дентінью (Марлос, 20), Мораес (Кайоде, 80).

Після 18 турів в активі “Шахтаря” 45 очок, у “Олександрії” – 36, “Динамо” – 35. У рамках 18-го туру кияни 8 грудня зустрінуться на виїзді з “Карпатами”, тоді як олександрійці у неділю прийматимуть “Львів”.

Нагадаємо, “Шахтар” 13 грудня у Києві зіграє у рамках 6-го туру Ліги чемпіонів-2018/19 проти французького “Ліона”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.