Сила в правді

Навігація
Головна Новини Супрун дозволила українцям сидіти «нога на ногу», але не всім: у чому причина

Супрун дозволила українцям сидіти «нога на ногу», але не всім: у чому причина

Більшої шкоди завдає сидячий спосіб життя

Супрун дозволила українцям сидіти «нога на ногу», але не всім: у чому причина
в Новини/Правда про здоров'я

Виконуюча обов’язки голови міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи насправді так шкідливо сидіти в позі з перехрещенними ногами. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, за її словами, існують спеціальні дослідження, які показують, як поза “нога на ногу” впливає на здоров’я.

Виявилося, що для людей з нормальним тиском, така поза не матиме наслідків. Але лікарі, вимірюючи тиск, зазвичай просять залишити на підлозі ноги у вільній позиції, оскільки звичка закидати одну ногу на іншу може викликати незначний стрибок тиску. Тобто, людям, у яких є проблеми зі здоров’ям, все-таки варто відмовитися від цієї звички. Якщо ж ви любите схрещувати ноги в області гомілок – спокійно продовжуйте, це підвищення тиску не викликає.

Варикоз через перехрещення ніг

Супрун каже, що це міф. За її словами, коли мова йде про цю хворобу, необхідно розглядати тривале сидіння або стояння в одній позі в цілому, а не тільки з перехрещенними ногами.

Окремо вона підкреслює, що тривале сидіння зі схрещеними ногами негативно впливає на поставу. Якщо ви сидите в такій позі більше 3 годин на день, це може викликати надмірний нахил корпусу вперед і округлення плечей. Через це м’язи починають компенсувати недоліки постави, виникає дискомфорт, напругу і біль в спині або суглобах.

Висновок: сидіти зі схрещеними ногами можна час від часу. Більшої шкоди завдає сидячий спосіб життя.

Нагадаємо, напередодні виконувач обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун порадила українцям в умовах воєнного стану бути готовими до надзвичайних ситуацій і підготувати аптечку.

Уляна Супрун також провела “майстер-клас” із вживання сала для українців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: