Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Ядерна пустеля: у РФ вибухнули погрозами через військові бази НАТО у Європі

Ядерна пустеля: у РФ вибухнули погрозами через військові бази НАТО у Європі

Ядерна пустеля: у РФ вибухнули погрозами через військові бази НАТО у Європі
в Закордонна правда/Новини

На тлі заяв США про намір вийти з договору про РСМД бажання деяких сусідніх з Росією держав розмістити у себе постійні бази США має критичне значення.

Про це написав для «Известий» військовий експерт Владислав Шуригін, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Експерт нагадав, що на сьогодні безпека в Європі забезпечується тим, що немає зброї, яка «здатна швидко вразити промислові і політичні центри європейських держав». «Лише щасливі прибалти, нездатні думати на два кроки вперед», абсолютно не хвилюються, що їх територія «є мішенню для оперативно-тактичних ракет», – пише автор.

Але з появою ракет середньої і меншої дальності, якщо договір про РСМД буде припинений, загроза ядерного ураження, у разі конфлікту, пошириться на всю глибину Європи, нагадує Шуригін. А значить, «під прицілом» виявляться жителі європейських країн, особливо тих країн, чиї політики «наполегливо запрошують американських військових».

При цьому не зміниться рівень безпеки США, вважає експерт. А у американців збережеться «серйозна спокуса вирішувати свої глобальні задачі за рахунок Європи». «Масований ядерний удар ракетами середньої і меншої дальності» з території США буде означати тільки те, що «Європа повинна буде своїми кістками» здобути перемогу в ядерному конфлікті для американців, впевнений Шуригін.

Нагадаємо, раніше прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що президент Росії Володимир Путін мав намір розмовляти з Дональдом Трампом про шляхи діалогу з приводу Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності на зустрічі в Аргентині, яка не відбулася.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: