Сила в правді

Навігація
Головна Новини Землею прокотиться гігантське цунамі: людству напророкували нову катастрофу

Землею прокотиться гігантське цунамі: людству напророкували нову катастрофу

Це можна порівняти з ядерною мікрокатастрофою

Землею прокотиться гігантське цунамі: людству напророкували нову катастрофу
в Новини/Соціальна правда

Якщо відомий астероїд Бенну зіткнеться із Землею, на людство чекає неминуча катастрофа.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку в коментарі виданню “Обозреватель” висловив кандидат фізико-математичних наук, астроном Олексій Переход.

Фізик порівняв наслідки зіткнення з ядерною мікрокатастрофою. За його словами, якщо астероїд Бенну все-таки наздожене нашу планету, то він вріжеться в Землю зі швидкістю 20 км/сек, а “якщо він летить лоб в лоб, то це вже близько 50 км/сек. і більше”.

Землею прокотиться гігантське цунамі: людству напророкували нову катастрофу

“Це гігантська кінетична енергія, яка може призвести до величезних руйнувань. Якщо астероїд потрапить в океан, це викличе велику хвилю цунамі, яка змете все на своєму шляху. Якщо вдариться об землю, то підніметься величезна кількість пилу і різної гидоти. Це можна порівняти з ядерною мікрокатастрофою”, – говорить учений.

Він також пояснив, що величезна кількість пилу закриє Сонце, наступить так звана “ядерна зима”. Це загрожує загибеллю рослинності, тварин і людей.

Астероїд Бенну (кодування: 101955) — це невеликий навколоземний астероїд, який входить в групу Аполлонов. Відкритий в рамках проекту з пошуку астероїдів LINEAR в обсерваторії Сокорро в 2013 році. Названий на честь птиці Бенну, символу воскресіння Осіріса. Бенну відносять до вуглецевих астероїдів спектрального класу. Орбіти Землі і Бенну перетинаються, але ймовірність зіткнення оцінюється як 1 до 4000.

Нагадаємо, на початку грудня через два роки з моменту запуску орбіти астероїда Бенну досягла місія аерокосмічного агентства NASA під назвою OSIRIS-REx. Автоматичний космічний апарат вийшов на орбіту об’єкта. Зонд відправить на Землю проби ґрунту астероїда. Вважається, що астероїд Бенну складається з речовини туманності, колапс якої породив Сонце і більшу частину об’єктів Сонячної системи. Таким чином місія може пролити світло на загадку походження Сонячної системи.

Тим часом на нових знімках Юпітера, зроблених космічним апаратом NASA Juno, чітко проглядаються обриси дельфіна. Зазначимо, подібні явища часто можна зустріти на Юпітері. «Фігури» формує так зване газове змішування — атмосферна дифузія, в процесі якої газ в атмосфері Юпітера розділяється по верствам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: