Динамо завершило рік в чемпіонаті України розгромом Карпат у Львові: відео голів

Кияни порадували вболівальників чотирма голами

в Спорт

8 грудня у Львові “Динамо” розгромило “Карпати” з рахунком 4:0, поєдинок пройшов у рамках 18-го туру чемпіонату УПЛ і ознаменував для команд початок зимової перерви у першості.

Хет-триком у поєдинку відзначився півзахисник “Динамо” Віктор Циганков, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Ще один гол на свій рахунок записав Микола Шапаренко.

Таким чином, кияни принаймні на один день вийшли на друге місце у турнірній таблиці УПЛ. На їхньому рахунку – 38 очок, що на 7 пунктів менше, ніж у “Шахтаря”. “Олександрія”, яка йде третьою з 36-ма очками, у неділю проведе матч проти ФК “Львів”. Гра розпочнеться о 17:00 на стадіоні “Ніка”.

Чемпіонат України-2018/19

Прем’єр-ліга, 18-й тур

8 грудня

“Карпати” – “Динамо” – 0:4 (0:1)

Голи: Циганков, 28 (0:1). Циганков, 49 (0:2). Шапаренко, 89 (0:3). Циганков, 90+2 (0:4).

Зазначимо, що кияни здобули другу суху перемогу поспіль – 3 грудня “Динамо” вдома перемогло “Чорноморець” 2:0.

Нагадаємо, напередодні “Шахтар” на виїзді розгромив “Маріуполь”, перервавши серію невдач у чемпіонаті України.

Як відомо, 13 грудня “Динамо” зіграє заключний матч групового турніру Ліги Європи-2018/19, прийнявши у Києві чеський “Яблонец”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.