Сила в правді

Навігація
Головна Новини Томос для України: Московський патріархат зробив ще один різкий крок

Томос для України: Московський патріархат зробив ще один різкий крок

Томос для України: Московський патріархат зробив ще один різкий крок
в Новини/Соціальна правда

Лист від патріарха Варфоломія з запрошенням взяти участь в Об’єднавчому соборі предстоятель УПЦ Московського патріархату митрополит Онуфрій відправив назад у Стамбул.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на заяву прес-служби УПЦ МП.

В заяві зокрема зазначається, що у своєму листі Патріарх Варфоломій «загрожує предстоятелю УПЦ ультиматумами», а також «вимагає співслужити з розкольниками». Тому митрополит Онуфрій цей лист «поклав назад у конверт і відправив до Стамбула за адресою відправника».

В УПЦ МП також відзначили, що в листі до Варфоломія присутні неприпустимі пасажі про необхідність співпраці з митрополитом Київським, а також про те, що УПЦ перейшла “в повну залежність від нашого Святійшого Апостольського і Вселенського Патріаршого Престолу”.

Прес-служба УПЦ МП також повідомила, що за прикладом митрополита Онуфрія пішли кілька інших єпископів, після запрошення від патріарха Варфоломія для участі в об’єднавчому соборі.

Нагадаємо, раніше єпископ УПЦ Московського патріархату Олександр Драбинко опублікував запрошення на Об’єднавчий собор українських православних церков від Вселенського патріархату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: