Томос для України: з’явилося відео з погрозами патріарха Кирила

Томос для України: з’явилося відео з погрозами патріарха Кирила
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив про неприпустимість надання автокефалії православної церкви в Україні, в мережі з’явилося відео з погрозами.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Россия24”.

Кажучи про прихильників незалежної церкви в Україні у зверненні до віруючих після літургії в храмі Святої Тетяни у Любліно, Кирило сказав, що, може, вони і мають рацію, що в незалежній державі повинна бути незалежна церква, але цього не можна допустити.

“Сьогодні дуже важкі події відбуваються в братській Україні: ми знаємо, як сили зла повстали проти православної церкви. Послухайте тих, хто бореться за так звану незалежну церкву, прислухайтеся до інтонацій і словами, яка там злоба і ненависть”, – сказав він.

Більш того, Кирило зганьбився словами про те, що українці нібито хочуть “зламати церковне життя”.

“Тому всі ті, хто сьогодні прагнуть утвердити так звану незалежну церкву і заради цього готові погубити життя інших людей, зламати церковне життя, увірватися і захопити храми і монастирі, хіба ця мова сили є мовою Бога”, – підкреслив він.

Як повідомляла раніше НАРОДНА ПРАВДА, митрополит УПЦ МП Онуфрій відіслав запрошення на об’єднавчий собор від Вселенського патріархату назад до Стамбулу.

Нагадаємо, 7 грудня синод Української православної церкви Московського патріархату під головуванням глави УПЦ МП в Україні Онуфрія заявив, що “не благословляє” духовенство УПЦ МП на участь в Об’єднавчому соборі Української православної церкви.

Джерело: Народна Правда