Українського журналіста жорстоко побили через роботу комунальників

У Краматорську на журналіста напали за відеозапис асфальтування дороги в дощову погоду

Українського журналіста жорстоко побили через роботу комунальників
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У неділю ввечері, 9 грудня, журналіст-фрілансер із м. Краматорськ Донецької області Андрій Романенко отримав кулаком по обличчю від працівника дорожньої служби, який у парку імені Пушкіна вкладав асфальт у дощову погоду.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення у Facebook голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Loading...

За словами журналіста, комунальники нагортали асфальт фактично в калюжі, тому він вирішив зняти коротке відео, аби підготувати новину.

Але до представника преси підійшов невідомий чоловік та зажадав, аби той припинив зйомку та видалив файли, оскільки журналіст нібито не має права фільмувати людей та їхню роботу.

Нападник почав виривати телефон та вдарив журналіста кулаком в обличчя. Заволодівши мобільним, чоловік силою примусив власника стерти всі записи.

Українського журналіста жорстоко побили через роботу комунальників Українського журналіста жорстоко побили через роботу комунальників

Після події постраждалий написав заяву про перешкоджання журналістській діяльності, але побої знімати не став.

Зазначимо, інцидент перешкоджання журналістської діяльності збираються включити до щомісячного моніторингу фактів фізичної агресії щодо ЗМІ.

Українського журналіста жорстоко побили через роботу комунальників

“Чому, не дивлячись на те, що весь парк Пушкіна викладений плиткою, останню алею потрібно робити з асфальту? Чому це потрібно робити в неділю ввечері в сніг і дощ? Чому підрядник так нервує і злітає з петель, коли бачить, що це знімають журналісти? Чому ми всі завжди робить через те місце, на якому сидимо?”, риторично запитує постраждалий журналіст у соцмережі.

Нагадаємо, у Києві під час снігопаду дорожники вирішили покласти асфальт.

Також ми писали, що така ж сама ситуація виникла під Києвом, у Вишневому.

Джерело: Народна Правда