Відбирали паспорти: у Грузії стався черговий скандал із українцями

У міжнародному аеропорту Тбілісі почали посилені перевірки пасажирів, які прибувають з Києва

Відбирали паспорти: у Грузії стався черговий скандал із українцями
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У понеділок, 10 грудня, у Міжнароднму аеропорту Тбілісі ім. Шота Руставелі почали посилено перевіряти пасажирів літака, який прилетів з Києва.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Громадське.

За словами очевидця події, директора програмної діяльності неурядової організації “Інтерньюз-Україна” Андрія Кулакова, всіх чоловіків, більшість з яких було делегатами Форуму громадянського суспільства східного партнерства, відокремили від жінок та забрали паспорти, аби зробити копії документів, не надавши цьому жодних пояснень.

Делегати Форуму звернулися зі скаргою до Міністерства закордонних справ та повідомили про інцидент організаторів.

Через деякий час учасників Форуму відпустили, проте інші пасажири, звичайні туристи, ще залишалися в аеропорту.

Тим часом грузинські видання з посиланням на Міністерство внутрішніх справ Грузії повідомляють, що додаткові перевірки пасажирів “є міжнародною практикою”.

“Прикордонники задають пасажирам питання, вони пройдуть перевірку і будуть відпущені. У цьому немає нічого особливого”, – цитують місцеві видання МВС.

Нагадаємо, правоохоронці Грузії затримали шість громадян України, у яких нібито виявили вогнепальну зброю з боєприпасами, а суд у Тбілісі залишив українців під арештом.

З цього приводу у Києві, на бульварі Шевченка, під посольством Грузії, відбувся мітинг на підтримку українців, затриманих за підозрою у зберіганні зброї

Джерело: Народна Правда